reklama1    reklama2

Najbliższe zawody

II Rd. MP 2015 Olsztyn

Nasza galeria

            >>> Pokaż całą galerię <<<

Mistrzostwa Strefy Północnej 2019 - Harmonogram czasowy

HARMONOGRAM

VIII runda Mistrzostw Strefy Północnej 2019

VI runda Warmińsko-Mazurskich Mistrzostw Okręgu w Motocrossie 2019

  Olsztyn 22-09-2019

w dniu zawodów 22-09-2019

7:30              - czynne biuro do zakończenia zawodów

7.45              - odbiór trasy przez Sędziego Głównego

7:45 – 10:00  - kontrola techniczna:

8:00 – 8:40    - klasa MX65, MX1 C, MX2 C

8:40 – 9:20    - klasa MX85, MX Kobiet, MX2 Junior,

9:20 – 10:00  - klasa MX Open, MX Masters, MX B

TRENINGI

8:57 – 9:27        - klasa MX2 C, MX1 C                  5min start+10min dowolny+15min kwalifikacje

9:29 – 9:54        - klasa 65                                   5min start+10min dowolny+10min kwalifikacje

9:56 – 10:26     - klasa MX85, MX Kobiet               5min start+10min dowolny+15min kwalifikacje

10:28 – 10:58   - klasa MX2 Junior, MX Open         5min start+10min dowolny+15min kwalifikacje

11:00 – 11:30   - klasa MX B, MX Masters             5min start+10min dowolny+15min kwalifikacje

11:35- I Przejazd pokazowy 

11:30 - uroczyste otwarcie zawodów

I SERIA WYŚCIGÓW

klasa MX65                         11:53 – zamknięta strefa oczekiwania     start – 12:00     12min+2okr

klasa MX85, MX Kobiet        12:18 – zamknięta strefa oczekiwania     start -  12:25     15min+2okr

klasa MX1 C, MX2 C            12:48 – zamknięta strefa oczekiwania     start – 12:55     15min+2okr

klasa MX2 J, MX Open         13:18 – zamknięta strefa oczekiwania     start – 13:25     15min+2okr

klasa MX B, MX Masters      13:48 – zamknięta strefa oczekiwania     start – 13:55     15min+2okr

14:30 - II Przejazd pokazowy 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II SERIA WYŚCIGÓW

klasa MX65                           14:33 – zamknięta strefa oczekiwania         start – 14:40

klasa MX85, MX Kobiet          14:53 – zamknięta strefa oczekiwania        start – 15:00

klasa MX1 C, MX2 C              15:23 – zamknięta strefa oczekiwania        start – 15:30

Klasa MX2 J, MX Open          15:53 – zamknięta strefa oczekiwania        start – 16:00

Klasa MX B, MX Masters       16:23 – zamknięta strefa oczekiwania        start – 16:30

wersja pdf:   HARMONOGRAM MSP 2019 Olsztyn

wersja pdf:   Regulamin Uzupełniający MSP 2019 Olsztyn